بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 616248
تعداد بازديد کنندگان سايت: 76323614 تعداد بازديد زيرپورتال: 966557 اين زيرپورتال امروز: 79 سایت در امروز: 31 اين صفحه امروز: 6 دريافت RSS در امروز: 362 دريافت RSS صفحه: 1

اخبارستاد و شهرستانها

حمل ضایعات کشتارگاهی بدون اخذ مجوز بهداشتی حمل از دامپزشکی ممنوع می باشد.حمل ضایعات کشتارگاهی بدون اخذ مجوز بهداشتی حمل از دامپزشکی ممنوع می باشد.
حمل ضایعات کشتارگاهی بدون اخذ مجوز بهداشتی حمل از دامپزشکی ممنوع می باشد.حمل ضایعات کشتارگاهی بدون اخذ مجوز بهداشتی حمل از دامپزشکی ممنوع می باشد.
1397/7/9 دوشنبه
حمل ضایعات کشتارگاهی بدون اخذ مجوز بهداشتی حمل از دامپزشکی ممنوع می باشد.
فردی که در شهرستان قائمشهر اقدام به حمل ضایعات کشتارگاهی طیور بدون اخذ گواهی حمل نموده بود با معرفی به مراجع قضایی به 100 روز حبس محکوم شد.

به گزارش اداره دامپزشکی شهرستان قائمشهر، بازرسان بهداشتی دامپزشکی این شهرستان خودرویی را که با محموله 5/3 تنی ضایعات کشتارگاهی بدون گواهی حمل بهداشتی در حال تردد بود را توقیف و صاحب محموله را بخاطر عدم رعایت مقررات بهداشتی به دادگاه معرفی کردند.

سید محمد حسینی رئیس دامپزشکی قایمشهر در ادامه این خبر گفت: دادگاه به استناد مدارک موجود و شکایت دامپزشکی این فرد را به تحمل 100 روز حبس محکوم نمود.

گفتنی است این خودرو محموله را از مبدا کشتارگاه طیوری در استان تهران تحویل و قرار بود در یک واحد پرورش ماهی تخلیه نماید که با هوشیاری بازرسان دامپزشکی و همکاری نیروی انتظامی این محموله کشف و با متخلف بهداشتی برخورد قانونی بعمل آمد.

حسینی در پایان تاکید داشت، هر گونه نقل و انتقال دام و فراورده های خوراکی و غیر خوراکی دام بر اساس ضوابط و مقررات بهداشتی دامپزشکی باید با گواهی حمل بهداشتی و با خودروهای مخصوص حمل شود.

منبع: اداره دامپزشکی شهرستان قائمشهر

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است