بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 617573
تعداد بازديد کنندگان سايت: 76419019 تعداد بازديد زيرپورتال: 969439 اين زيرپورتال امروز: 97 سایت در امروز: 1201 اين صفحه امروز: 34 دريافت RSS در امروز: 368 دريافت RSS صفحه: 0
دیدار مدیر کل دامپزشکی مازندران با فرماندار بابلدیدار مدیر کل دامپزشکی مازندران با فرماندار بابل
دیدار مدیر کل دامپزشکی مازندران با فرماندار بابلدیدار مدیر کل دامپزشکی مازندران با فرماندار بابل
1397/5/28 يكشنبه
دیدار مدیر کل دامپزشکی مازندران با فرماندار بابل
دکتر سید حسین رضوانی مدیر کل دامپزشکی مازندران با حضور در فرمانداری شهرستان بابل با معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی مازندران، دکتر سید حسین رضوانی بمنظور پیگیری مطالبات مردمی و برنامه ریزی جهت ارائه خدمات بهتر دامپزشکی به بهره برداران و روستائیان شهرستان بابل با ولی زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

رضوانی در این دیدار بر اهمیت کار و نقش موثر دامپزشکی در جامعه برای حفظ امنیت غذایی تاکید داشت و افزود، از آنجائیکه مواد اولیه غذا عمدتاً از فرآورده های خام دامی تهیه می شود و دامپزشکی بر نحوه تولید، نگهداری و عرضه اینگونه فرآورده ها نظارت دارد، پس می توان گفت که دامپزشکی مسئول تضمین کیفیت و سلامت غذا است.

وی خاطرنشان کرد،  تامین سلامت مواد غذایی با منشاء دامی نقش موثری در سلامت و اقتصاد جامعه ایفا می‌کند. لذا صیانت از سرمایه های دامی و کنترل ، نظارت و حفظ سلامت فرآورده هاي خام دامي و به تبع آن حفظ سلامت مصرف کنندگان از اولويتهاي اصلي دامپزشکي بوده و  لزوم نگاه ويژه مسئولين  شهرستان به مقوله بهداشت و سلامت بيش از پيش مورد نياز است.

ولی زاده با ابزاز رضایت از عملکرد پیشگیرانه دامپزشکی بابل از بروز و شیوع بیماریهای قابل انتقال بین انسان و حیوان اظهار کرد، با تمام توان و امکانات موجود از فعالیت های پیشگیرانه بهداشتی و نظارتی دامپزشکی حمایت می کنیم چرا که این حمایت در واقع حمایت از سلامت شهروندان و بهداشت عمومی محسوب می گردد.

وی تصریح کرد، دامپزشکی یکی از ارگان های بسیار مهم در حوزه سلامت بوده که نیاز به حمایت و توجه ویژه دارد.

 

منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی مازندران

بيشتر
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است