بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 617579
تعداد بازديد کنندگان سايت: 76419048 تعداد بازديد زيرپورتال: 969450 اين زيرپورتال امروز: 101 سایت در امروز: 1230 اين صفحه امروز: 40 دريافت RSS در امروز: 368 دريافت RSS صفحه: 0
مدیر کل دامپزشکی مازندران: برای خرید دام سالم برای قربانی به اکیپ های سیار مستقر در میادین عرضه دام مراجعه کنید.مدیر کل دامپزشکی مازندران: برای خرید دام سالم برای قربانی به اکیپ های سیار مستقر در میادین عرضه دام مراجعه کنید.
مدیر کل دامپزشکی مازندران: برای خرید دام سالم برای قربانی به اکیپ های سیار مستقر در میادین عرضه دام مراجعه کنید.مدیر کل دامپزشکی مازندران: برای خرید دام سالم برای قربانی به اکیپ های سیار مستقر در میادین عرضه دام مراجعه کنید.
1397/5/29 دوشنبه
مدیر کل دامپزشکی مازندران: برای خرید دام سالم برای قربانی به اکیپ های سیار مستقر در میادین عرضه دام مراجعه کنید.
دکتر سید حسین رضوانی در گفتگویی اعلام کرد: اکیپ های سیار دامپزشکی مستقر در میادین عرضه دام از 2 روز قبل از عید قربان شهروندان را در خرید دام سالم یاری می کنند.

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی مازندران، مدیر کل دامپزشکی گفت: به منظور ارتقاء سطح سلامت و جلوگیری از انتقال بیماری‌های مشترک بین انسان و دام‌ اکیپ های سیار مستقر در میادین عرضه دام آماده ارائه خدمات رایگان به هم استانیهای عزیز در 2 روز قبل از روز عید قربان می باشند.

رضوانی در ادامه اظهار داشت: طبق هماهنگی هایی که با شهرداری های استان بعمل آمده مقرر شد در هر شهرستان 2 جایگاه ترجیحاً در محل کشتارگاه شهرستانها مکان عرضه دام معرفی تا با استقرار کارشناسان دامپزشکی و مراجعه مردم به همکاران دامپزشک مستقر و معاینه دام توسط این عزیزان از خرید دام سالم اطمینان حاصل نمایند.

وی از مردم خواست تا برای دریافت خدمات بهداشتی رایگان از اکیپ های دامپزشکی، از خرید دام از افراد دوره گرد و یا اینکه در مکانی غیر از جایگاه اعلام شده توسط شهرداری اقدام به عرضه دام برای قربانی می کنند پرهیز نمایند.

ایشان مواردی را که مردم باید در خرید دام سالم مد نظر قرار دهند را اینگونه اعلام کرد: از خرید دامهای بیمار و دارای لاغری مفرط خودداری و دامهائیکه دارای مخاطات زرد رنگ بوده و یا تاول و یا زگیل بر روی پوست، دنبه و یا سایر اندام خارجی داشته باشند نباید خریداری شوند.

مدیر کل دامپزشکی مازندران، آثار کچلی بر روی پوست، پشم های ژولیده، لنگش، وجود کنه بر روی دام و بودن آثار تزریق دارو در بدن دام را از جمله مواردی دیگر اعلام کرد و افزود، انتظار داریم مردم از خرید اینگونه دامها برای قربانی خودداری کنند.

منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی مازندران

بيشتر
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است