بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 617597
تعداد بازديد کنندگان سايت: 76419206 تعداد بازديد زيرپورتال: 969496 اين زيرپورتال امروز: 143 سایت در امروز: 1388 اين صفحه امروز: 58 دريافت RSS در امروز: 368 دريافت RSS صفحه: 0
فعالیت 60 اکیپ بهداشتی دامپزشکی مازندران در روز عید قربانفعالیت 60 اکیپ بهداشتی دامپزشکی مازندران در روز عید قربان
فعالیت 60 اکیپ بهداشتی دامپزشکی مازندران در روز عید قربانفعالیت 60 اکیپ بهداشتی دامپزشکی مازندران در روز عید قربان
1397/5/29 دوشنبه
فعالیت 60 اکیپ بهداشتی دامپزشکی مازندران در روز عید قربان
مدیر کل دامپزشکی مازندران اعلام کرد، 60 اکیپ بازرس بهداشتی دامپزشکی مازندران در سطح استان مازندران سلامت لاشه های قربانی شده را در روز عید قربان تائید می کنند.

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی مازندران، دکتر رضوانی مدیر کل دامپزشکی استان مازندران با بیان اینکه در روز عید سعید قربان کلیه ادارات دامپزشکی در سطح استان مازندران آماده ارائه خدمات رایگان به شهروندان و هم استانیهای عزیز هستند، گفت: ادارات دامپزشکی کلیه شهرستانها با حضور رئیس اداره و روحانی ناظر شرعی آماده ارائه خدمات رایگان و پاسخگوی مسائل بهداشتی و شرعی مردم هستند.

وی در ادامه اظهار داشت: توصیه می کنیم مردم دامهای قربانی خود را به کشتارگاه های دام ببرند و در آن مکان با حضور کارشناس بهداشتی دامپزشکی و روحانی ناظر شرعی اقدام به قربانی کردن نمایند و با تائید سلامت و حلیت لاشه توسط کارشناسان نسبت به مصرف آن بر اساس موازین شرعی اقدام نمایند.

ایشان تاکید داشت، مردم می توانند هر گونه موارد غیر طبیعی در لاشه را با کارشناسان مستقر در ادارات دامپزشکی در روز عید قربان در میان بگذارند تا سلامت آنها با مصرف گوشت سالم تضمین گردد.

مدیر کل دامپزشکی استان مازندران خاطرنشان ساخت، اکیپ های نظارت بهداشتی دامپزشکی مازندران ویژه عید سعید قربان در روز عید با استقرار در ادارات دامپزشکی شهرستانها و نصب چادر منقوش به اکیپ ناظر بهداشتی دامپزشکی در میادین اصلی شهرها، در صورت مراجعه مردم نسبت به بازرسی صحی گوشت دام قربانی شده اقدام می کنند و از مردم درخواست داریم تا با مراجعه به این اکیپ ها از سلامت لاشه دام قربانی شده اطمینان حاصل نمایند.  

منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی مازندران

بيشتر
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است