بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 617584
تعداد بازديد کنندگان سايت: 76419067 تعداد بازديد زيرپورتال: 969459 اين زيرپورتال امروز: 110 سایت در امروز: 1249 اين صفحه امروز: 45 دريافت RSS در امروز: 368 دريافت RSS صفحه: 0
مدیر کل دامپزشکی مازندران: تاکنون گزارشی از آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در واحدهای صنعتی استان نداشتیم.مدیر کل دامپزشکی مازندران: تاکنون گزارشی از آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در واحدهای صنعتی استان نداشتیم.
مدیر کل دامپزشکی مازندران: تاکنون گزارشی از آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در واحدهای صنعتی استان نداشتیم.مدیر کل دامپزشکی مازندران: تاکنون گزارشی از آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در واحدهای صنعتی استان نداشتیم.
1397/7/7 شنبه
مدیر کل دامپزشکی مازندران: تاکنون گزارشی از آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در واحدهای صنعتی استان نداشتیم.
دکتر سید حسین رضوانی در جلسه کمیته استانی آنفلوانزای فوق حاد پرندگان اعلام کرد: موردی از وقوع تلفات غیر عادی در واحدهای صنعتی پرورش طیور استان نداشته ایم.

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی استان مازندران، کمیته استانی آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان صبح روز پنجشنبه 1397/07/05 با حضور اعضای ستاد استانی و تشکلهای بخش خصوصی وابسته به صنعت طیور به ریاست مدیر کل دامپزشکی استان مازندران در سالن جلسات این اداره کل تشکیل شد.

دکتر سید حسین رضوانی مدیر کل دامپزشکی استان اظهار داشت: دستگاههای دولتی اعضای ستاد و بخش خصوصی بالاخص تشکلهای مرتبط با صنعت طیور در استان، باید به مکاتبات دامپزشکی استان توجه ویژه داشته و هشدارهای بهداشتی، نکات قرنطینه ای و دیگر موارد مطروحه را که بر اساس ضوابط و مقررات سازمان دامپزشکی کشور بوده، جدی بگیرند.

مدیر کل دامپزشکی استان مازندران کلیه اقدامات پیشگیرانه دامپزشکی استان مازندران و اعضای ستاد آنفلوانزای فوق حاد پرندگان را در راستای حفظ و بقای صنعت طیور در استان و تداوم اشتغال پایدار در این زمینه برشمرد و تاکید کرد، تیم واکنش سریع در زمان بروز احتمالی این بیماری در دامپزشکی استان تشکیل شد و اظهار امیدواری کرد با توجه به مکاتبات انجام شده و توجه بهره برداران به توصیه های بهداشتی دامپزشکی انشاءالله در سال جاری کمترین مشکل را در این زمینه و کمترین خسارت اقتصادی را به این صنعت در استان شاهد خواهیم بود.

وی در پایان تاکید کرد تا کنون هیچ گزارشی مبنی بر تلفات غیر عادی ناشی از این بیماری در جمعیت طیور استان دریافت نکرده ایم.

منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی مازندران

بيشتر
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است